Виставки

Під час виставкового сезону 2012 року, із серії виставок «Галицькі експозиції» відбувся Весняний Будівельний Форум, який об'єднує ХХV міжнародну виставку "БудЕКСПО-весна" та VІІ спеціалізовану виставку "Вікна.Двері.Дах". Форум проходив з 20 по 23 березня 2012 року в приміщенні Палацу спорту «Україна» (вул. Мельника,18).

Цьогорічний Форум налічував понад 150 учасників майже зі всіх регіонів України, а також, Іспанії,Італії, Франції, Німеччини,Польщі та Білорусії.

ТзОВ “ГАЛІО” було представлене окремим стендом, де було продемонстровано основний асортимент обладнання та послуг що надає підприємство. Форум надав можливість провести ряд зустрічей з потенційними партнерами та клієнтами в невимушеній атмосфері.

Весняний Будівельний Форум – головна подія Західного регіону будівельної тематики, що відбувається за підтримки Львівської ОДА та Львівської міської ради.

Будівельний ринок настільки різноманітний товарами та послугами, що важко відразу визначитися з варіантом, який відповідав би запиту клієнта «ціна-якість-ефективність». І саме цей захід прагнув допомогти зробити вірний вибір. Форум продемонстрував весь цикл будівництва - від ідеї проектанта до реалізації об'єкту. Тут знайшли відображення ключові напрямки розвитку вітчизняної та закордонної будівельної індустрії, новинки галузі, нові матеріали і технології, передові досягнення інженерної думки.

Особливий акцент робився на енергозберігаючі та екологічно чисті матеріали і технології, оптимізацію будівництва, архітектурних і проектних рішень. Зокрема, в рамках виставки були представлені технології сучасного будівництва, будівельні та оздоблювальні матеріали, системи інженерних мереж, вимірювальні прилади, системи контролю та автоматичного управління, значний спектр інструментарію й устаткування.